Kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda teile kõige asjakohasemat kogemust, pidades meeles teie eelistusi ja korduvaid külastusi. Klõpsates "OK", nõustute DIGIELU küpsiste kasutamisega.

Ametlik partner

Teenused

Mida suudame pakkuda?

Pakume täiesti erinevaid digiteenuseid kõige kõrgemal tasemel. Meil on suur kogemus veebiarenduse, turunduse ja disaini valdkonnas.

Veebiarendus

Meil on seljataga 10aastane edukas veebiarenduse kogemus ning laialdased teadmised programmeerimise ja veebitehnoloogiate valdkonnas, mida täiendame igapäevaselt.

E-poed (e-Commerce).

Infosüsteemid.

CRM süsteemid.

E-portfoolio.

Ettevõtjale.

Kinnisvara veebileht.

Elementor veebileht.

Promo veebileht.

Ametlik veebileht.

Broneerimisega veebileht.

WordPressi teenused

Vogue, BBC America, Sony Music, New York Post, thisisFINLAND on tehtud WordPressis. Aga millisel platvormil teie uus veebileht asub?

Vaata veel

Disain

Kasutades kaasaegseid kujundusvõtteid ja uudset psühholoogilist lähenemist, kaasajastame veebiruumi ja muudame visuaalselt kaunimaks.

Vaata veel

Digiturundus

Aitame teie ettevõtet igakülgselt sotsiaalmeedias, sotsiaalmeedias reklaamimisega, SEO (otsingumootoritele optimeerimine) ja Google Adsiga, kui ka Google Analytics, Hubspot ja Mailchimp liitumistega. Oleme Google’i sertifitseeritud partnerid.

Vaata veel

Koostöö

Täiusliku veebiruumi pakkumiseks teeme iga päev koostööd mitmete ettevõtetega ning kasutame nende uusimaid teenuseid ja kaasaegseid programme.

Blogi

IT-tööstuse ning rakenduste ja kodulehe arendamise paremaks arusaamiseks lugege meie ainulaadseid artikleid. Need artiklid sobivad suurepäraselt ettevõtetele, kes soovivad hankida kvaliteetset äriressurssi.

Vaata kõik

KKK

Kas veebilehel on garantii?

Jah! Garantii kehtib 1 aasta. Kuna kirjutame palju enda ja kohandatud koodi ning töötame enamasti WordPressi platvormil, võib pluginade värskendamine põhjustada ühildumatust meie kohandatud koodiga. Kui ühe aasta jooksul meie süül midagi katki läheb, siis parandame selle kiirelt ära.

Kui kaua võtab veebilehe loomine aega?

Tööaeg sõltub mitmetest teguritest: kas tegemist on ühelehelise veebilehega või suure veebipoega jne. Töö võib kesta ühest nädalast kuni mitme kuuni.

Mis on veebilehe ligikaudne maksumus?

Igaüks peaks mõistma, et heal tasemel veebilehekülg on investeering. Maksate veebilehe eest, mis teenib teile raha. Milleks muidu teile kodulehte vaja on? Ettevõtted investeerivad kinnisvarasse, transpordivahenditesse, mööblisse, tehnikasse, kuid kummalisel põhjusel ei investeerita veebilehe loomisesse.

Tahame selgeks teha, et heal tasemel veebilehekülg on kaasaegne ja toimiv lahendus raha teenimiseks 2022. aastal.

Heal tasemel isikliku kodulehe hinnad algavad 1 500 eurost, veebipoe hinnad 3 000 eurost. Kuid siin tasub mõelda, kui palju raha veebilehe loomine teile sisse tooma hakkab.

Mul on vaja veebilehte, kuid ma ei saa sellest midagi aru.

Me ei loo kodulehte ega anna seda kliendile lihtsalt üle, vaid me arvestame iga kliendi võimalustega.

Näide: ühel ettevõttel on terve osakond, mis tegeleb veebilehega. Pakume neile süsteemi, milles nad saavad mugavalt töötada.

Teine näide: veebipoe omanikud on eakad inimesed. Loome neile veebipoe nii, et seda oleks mugav hallata.

Mis keeltes te veebisaite teete?

Kasvõi hiina keeles. :)