Alusta projekti

Kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda teile kõige asjakohasemat kogemust, pidades meeles teie eelistusi ja korduvaid külastusi. Klõpsates "OK", nõustute DIGIELU küpsiste kasutamisega.

Ametlik partner

Digiturundus

Tahame, et teie võidaksite

Meie jaoks on oluline, et meie klientide veebilehed oleksid Google’i otsingumootori tipus, sest sealtkaudu tuleb peamine tulu tootev klientide voog.

SEO

SEO (otsingumootori optimeerimine) on algoritm, mis mõjutab veebilehe positsiooni Google’i süsteemis. Esimeste kuvamiskohtade saamiseks Google’is tuleb järgida kõiki selle algoritmi nõudeid, mida on üle 100. Pakume täielikku SEO auditit ja vastavate SEO seadistustega tegelemist.

SEO 1
SEO 2

Facebook Ads

Loome teie ettevõttele Facebooki lehe ja ühendame sellega Facebooki reklaamid. Lisaks on võimalik seadistada Facebook Messengeri ja ühendada Facebooki leht Instagrami äriprofiiliga.

Facebook Ad

Instagram Ads

Aitame luua Instagramis äriprofiili ja käivitada reklaami, et teie ettevõte oleks nähtav võimalikult suurele hulgale inimestele.

Instagram Advertising

Google Analytics

Ühendame teie veebilehega Google Analyticsi ilma kolmandate osapoolte tarkvara kaasamata ja aitame luua konto, et saaksite veebilehe statistikat jälgida reaalajas.

Google Analytics
Google Analytics 2

HubSpot

Protsessi täielikuks automatiseerimiseks ühendame teie veebilehe HubSpotiga.

HubSpot

MailChimp

Ühendame teie veebipoe MailChimpiga, et sisestada automaatselt ettevõtte e-post, vaadata statistikat ja koguda kliendibaasi reklaampostituste jaoks.

Mailchimp

Strateegia

Mistahes eesmärgi saavutamiseks on vaja teatud strateegiat. Eriti oluline on see IT-ettevõtluses. Pakume teie ettevõttele digistrateegiat.

Märksõna analüüs

Analüüsime teie ettevõtet märksõnade ja inimeste käitumistegurite osas. Meie jaoks on oluline mõista, milliste päringute järgi Google teie veebilehte või tooteid otsib, et suurendada konversiooni.

Koostöö

Täiusliku veebiruumi pakkumiseks teeme iga päev koostööd mitmete ettevõtetega ning kasutame nende uusimaid teenuseid ja kaasaegseid programme.

Blogi

IT-tööstuse ning rakenduste ja kodulehe arendamise paremaks arusaamiseks lugege meie ainulaadseid artikleid. Need artiklid sobivad suurepäraselt ettevõtetele, kes soovivad hankida kvaliteetset äriressurssi.

Vaata kõik

KKK

Kas veebilehel on garantii?

Jah! Garantii kehtib 1 aasta. Kuna kirjutame palju enda ja kohandatud koodi ning töötame enamasti WordPressi platvormil, võib pluginade värskendamine põhjustada ühildumatust meie kohandatud koodiga. Kui ühe aasta jooksul meie süül midagi katki läheb, siis parandame selle kiirelt ära.

Kui kaua võtab veebilehe loomine aega?

Tööaeg sõltub mitmetest teguritest: kas tegemist on ühelehelise veebilehega või suure veebipoega jne. Töö võib kesta ühest nädalast kuni mitme kuuni.

Mis on veebilehe ligikaudne maksumus?

Igaüks peaks mõistma, et heal tasemel veebilehekülg on investeering. Maksate veebilehe eest, mis teenib teile raha. Milleks muidu teile kodulehte vaja on? Ettevõtted investeerivad kinnisvarasse, transpordivahenditesse, mööblisse, tehnikasse, kuid kummalisel põhjusel ei investeerita veebilehe loomisesse.

Tahame selgeks teha, et heal tasemel veebilehekülg on kaasaegne ja toimiv lahendus raha teenimiseks 2022. aastal.

Heal tasemel isikliku kodulehe hinnad algavad 1 500 eurost, veebipoe hinnad 3 000 eurost. Kuid siin tasub mõelda, kui palju raha veebilehe loomine teile sisse tooma hakkab.

Mul on vaja veebilehte, kuid ma ei saa sellest midagi aru.

Me ei loo kodulehte ega anna seda kliendile lihtsalt üle, vaid me arvestame iga kliendi võimalustega.

Näide: ühel ettevõttel on terve osakond, mis tegeleb veebilehega. Pakume neile süsteemi, milles nad saavad mugavalt töötada.

Teine näide: veebipoe omanikud on eakad inimesed. Loome neile veebipoe nii, et seda oleks mugav hallata.

Mis keeltes te veebisaite teete?

Kasvõi hiina keeles. :)