Kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda teile kõige asjakohasemat kogemust, pidades meeles teie eelistusi ja korduvaid külastusi. Klõpsates "OK", nõustute DIGIELU küpsiste kasutamisega.

Ametlik partner

Viis põhjust, miks teie ettevõttel peaks olema oma veebileht

Veebilehe kujundus peaks olema võimeline meelitama külastajaid ja muutma neid klientideks.

Online elu on dünaamiline ja pidevalt muutuv. Kvaliteetne veebisait on väga oluline, et teie ettevõte oleks internetiavarustes esindatud. Te jääte oma konkurentide selja taha ja ilma veebisaidita jäätegi täiesti maha. Veebileht on oluline iga turundustegevuse jaoks.

Veebilehe loomisel on oluline hästi kavandatud plaan. Veebisaidi kujundus peab olema hästi organiseeritud ja selge ülesehitusega.

Miks on veebisait nii oluline? Veebidisain on iga veebilehe edu seisukohalt ülioluline. Kuidas saab hästi kujundatud veebisait teie ettevõttele kasu tuua? Siin on täpsustus.

Kokkuvõtteks

Veebileht on ettevõtte edu jaoks hädavajalik. On oluline, et teie veebidisainil oleks kindel strateegia. See on kõigi teie veebiturundustegevuste alus. Veebilehe kujunduse peamine eesmärk on kaasata külastajad ja muuta nad klientideks.

Alusta projekti

Millest olete huvitatud?
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Blogi

IT-tööstuse ning rakenduste ja kodulehe arendamise paremaks arusaamiseks lugege meie ainulaadseid artikleid. Need artiklid sobivad suurepäraselt ettevõtetele, kes soovivad hankida kvaliteetset äriressurssi.

Vaata kõik

KKK

Kas veebilehel on garantii?

Jah! Garantii kehtib 1 aasta. Kuna kirjutame palju enda ja kohandatud koodi ning töötame enamasti WordPressi platvormil, võib pluginade värskendamine põhjustada ühildumatust meie kohandatud koodiga. Kui ühe aasta jooksul meie süül midagi katki läheb, siis parandame selle kiirelt ära.

Kui kaua võtab veebilehe loomine aega?

Tööaeg sõltub mitmetest teguritest: kas tegemist on ühelehelise veebilehega või suure veebipoega jne. Töö võib kesta ühest nädalast kuni mitme kuuni.

Mis on veebilehe ligikaudne maksumus?

Igaüks peaks mõistma, et heal tasemel veebilehekülg on investeering. Maksate veebilehe eest, mis teenib teile raha. Milleks muidu teile kodulehte vaja on? Ettevõtted investeerivad kinnisvarasse, transpordivahenditesse, mööblisse, tehnikasse, kuid kummalisel põhjusel ei investeerita veebilehe loomisesse.

Tahame selgeks teha, et heal tasemel veebilehekülg on kaasaegne ja toimiv lahendus raha teenimiseks 2022. aastal.

Heal tasemel isikliku kodulehe hinnad algavad 1 500 eurost, veebipoe hinnad 3 000 eurost. Kuid siin tasub mõelda, kui palju raha veebilehe loomine teile sisse tooma hakkab.

Mul on vaja veebilehte, kuid ma ei saa sellest midagi aru.

Me ei loo kodulehte ega anna seda kliendile lihtsalt üle, vaid me arvestame iga kliendi võimalustega.

Näide: ühel ettevõttel on terve osakond, mis tegeleb veebilehega. Pakume neile süsteemi, milles nad saavad mugavalt töötada.

Teine näide: veebipoe omanikud on eakad inimesed. Loome neile veebipoe nii, et seda oleks mugav hallata.

Mis keeltes te veebisaite teete?

Kasvõi hiina keeles. :)