Alusta projekti

Kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda teile kõige asjakohasemat kogemust, pidades meeles teie eelistusi ja korduvaid külastusi. Klõpsates "OK", nõustute DIGIELU küpsiste kasutamisega.

Ametlik partner

Disain

Armastame loovust

Nüüd on aeg visualiseerimiseks. Praegu armastavad kõik eriefekte ja stiili. Me loome teile loominguliselt ainulaadse disaini.

Veebikujundus

Loome iga veebilehekülje jaoks ainulaadse kujunduse, võttes arvesse kliendi ja kasutajate vajadusi ning äritegevuse ulatust. Meie töö toimub kõige kaasaegsemates disainiprogrammides.

Bränding & Identiteet

Loome iga ettevõtte jaoks omanäolise stiili, mis saab aluseks brändingule. Koostame soovi korral projektide brändiraamatu. Tugev ja ainulaadne visuaalne identiteet suurendab veebilehe konversioone.

Brand 1
Brand 2

UX/UI disain

UX disain – liides on kasulik ja mugav. UI disain – liides on ilus. Muudame teie veebilehe liidese ilusaks, kasulikuks ja mugavaks.

Logo kujundamine

Loome erineva keerukusega erinevates värvitoonides ja failivormingutes logo, mida on võimalik kasutada kõikides dokumentides, e-kirjades, väljatrükkides.

Visiitkaardi kujundamine

Kujundame visiitkaardid vastavalt teie veebilehe stiilile ja kaubamärgile. Lisaks on võimalik visiitkaarte trükkida erinevas koguses meie partnerite juures.

Disain printimiseks

Loome ainulaadse ja kaasaegse disaini erinevatele siltidele, bänneritele, šabloonidele, kinkekaartidele jms.

Koostöö

Täiusliku veebiruumi pakkumiseks teeme iga päev koostööd mitmete ettevõtetega ning kasutame nende uusimaid teenuseid ja kaasaegseid programme.

Blogi

IT-tööstuse ning rakenduste ja kodulehe arendamise paremaks arusaamiseks lugege meie ainulaadseid artikleid. Need artiklid sobivad suurepäraselt ettevõtetele, kes soovivad hankida kvaliteetset äriressurssi.

Vaata kõik

KKK

Kas veebilehel on garantii?

Jah! Garantii kehtib 1 aasta. Kuna kirjutame palju enda ja kohandatud koodi ning töötame enamasti WordPressi platvormil, võib pluginade värskendamine põhjustada ühildumatust meie kohandatud koodiga. Kui ühe aasta jooksul meie süül midagi katki läheb, siis parandame selle kiirelt ära.

Kui kaua võtab veebilehe loomine aega?

Tööaeg sõltub mitmetest teguritest: kas tegemist on ühelehelise veebilehega või suure veebipoega jne. Töö võib kesta ühest nädalast kuni mitme kuuni.

Mis on veebilehe ligikaudne maksumus?

Igaüks peaks mõistma, et heal tasemel veebilehekülg on investeering. Maksate veebilehe eest, mis teenib teile raha. Milleks muidu teile kodulehte vaja on? Ettevõtted investeerivad kinnisvarasse, transpordivahenditesse, mööblisse, tehnikasse, kuid kummalisel põhjusel ei investeerita veebilehe loomisesse.

Tahame selgeks teha, et heal tasemel veebilehekülg on kaasaegne ja toimiv lahendus raha teenimiseks 2022. aastal.

Heal tasemel isikliku kodulehe hinnad algavad 1 500 eurost, veebipoe hinnad 3 000 eurost. Kuid siin tasub mõelda, kui palju raha veebilehe loomine teile sisse tooma hakkab.

Mul on vaja veebilehte, kuid ma ei saa sellest midagi aru.

Me ei loo kodulehte ega anna seda kliendile lihtsalt üle, vaid me arvestame iga kliendi võimalustega.

Näide: ühel ettevõttel on terve osakond, mis tegeleb veebilehega. Pakume neile süsteemi, milles nad saavad mugavalt töötada.

Teine näide: veebipoe omanikud on eakad inimesed. Loome neile veebipoe nii, et seda oleks mugav hallata.

Mis keeltes te veebisaite teete?

Kasvõi hiina keeles. :)